De collega’s die altijd kalm blijven als er paniek dreigt. Die weten waar de nooduitgangen zijn, de verbandtrommel vinden in het donker en zonder aarzelen in actie komen.Of je nu op kantoor werkt, in de productie, logistiek of in de buitenlucht, BHV’ers maken écht het verschil. Ze zorgen niet alleen voor veiligheid, maar ook voor een stukje zekerheid binnen ieder team.
Vandaag zetten we alle BHV’ers in het zonnetje. Want helden hoeven niet altijd een cape te dragen, soms dragen ze gewoon een hesje.

Vandaag is het de Dag van de BHV: een dag waarop we alle bedrijfshulpverleners in Nederland waarderen. Zij zijn degenen die kalm blijven als er iets misgaat – of het nu gaat om een ontruiming, een ongeval of een klein incident.

Wat dat met werving & selectie te maken heeft? Alles.
Want veiligheid en betrokkenheid op de werkvloer beginnen bij het kiezen van de juiste mensen. Medewerkers die niet alleen hun werk goed doen, maar ook verantwoordelijkheid nemen, initiatief tonen en oog hebben voor hun collega’s – precies de eigenschappen die een goede BHV’er kenmerken.

Dus vandaag zeggen we niet alleen: bedankt BHV’ers!
Maar ook: laten we blijven investeren in mensen die verschil maken.

Terug